Naše práce s vašimi osobními údaji

Jsme spolek #delamcomuzu z.s., IČO: 092 51 430, sídlíme na adrese Na Vítězné pláni 1183/6, Praha 4, Nusle, jsme zapsaní u Městského soudu v Praze, oddíl L, vložka 73511 a provozujeme webový portál www.terapie.cz.

Na našich stránkách si můžete projít katalog terapeutů, kteří jsou zapojeni do našeho programu a pokud najdete pro vás toho pravého, můžete ho naším prostřednictvím kontaktovat.

Pro takové zprostředkování budeme potřebovat některé vaše osobní údaje.

1.

Pokud naším prostřednictvím poptáte služby terapeuta, budeme zpracovávat vaše kontaktní údaje, které nám sdělíte, hlavně prostřednictvím poptávkového formuláře. Jsou to jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, případně další údaje, které ve zprávě vyplníte.

Proč?
Předáme je poptávanému terapeutovi, aby si s vámi mohl dohodnout schůzku nebo jinak odbavit váš případný dotaz či vzkaz. Sami vás v našem systému budeme mít v evidenci jen 3 měsíce, pro evidenci klientů, kterým jsme v daném měsíci zprostředkovali kontakt na konkrétní terapeuty. Tato data jsou pro nás nutná, bez nich bohužel nedokážeme služby zajistit.

2.

Vaše data zůstanou u nás a předáme je maximálně terapeutovi, kterého jste si na naší platformě vybrali. Ten je dál použije pro poskytování svých služeb. Může se stát, že vámi poptávaný terapeut nebude dostupný. V takovém případě vás kontaktujeme zpátky a nabídneme vám jiného odborníka v dané oblasti. Nemusíte se bát, vaše údaje bez vašeho vědomí nedáme jinému než vámi předem schválenému terapeutovi.

Pracují pro nás také některé společnosti nebo freelanceři, kteří se k datům dostanou proto, že pomáhají s chodem naší platformy. Jsou to:

  • Stride XL s.r.o, IČ: 072 34 783, se sídlem Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno,
  • Notum Technologies s.r.o., IČ: 070 20 015, Dornych 678/90, 617 00 Brno-jih

Pokud nás kontaktujte prostřednictvím chatu, zpracovatelem dat je poskytovatel služby Smartsupp (Smartsupp.com, s.r.o., IČ 03668681, sídlem Šumavská 31, Brno)  – jeho podmínky pro práci s daty najdete tady.

3. 

Na našich stránkách se nám můžete zapsat do odběru novinek. Váš e-mail zařadíme do naší databáze na dobu 2 let. Z novinek se můžete samozřejmě kdykoliv odhlásit nebo naopak – můžete nám souhlas po uplynutí 2 let prodloužit, budeme moc rádi.

4.

Na našich stránkách také používáme aplikaci Smartlook – přes ni jsme schopni v anonymizované podobě zjistit, jak máme správně rozvržené webové stránky a na jakých věcech ještě naopak zapracovat. Vidíme tak například pohyb myší, jaké kroky v rámci prohlížení webu děláte a podobě. Aplikaci využíváme pro účely analytiky na základě našeho oprávněného zájmu. Proti takovému zpracování (hlavně vaší IP adresy) můžete vznést tzv. námitku na níže uvedené kontakty. Data mažeme nejpozději [D O P L N I T] od vaší návštěvy webové stránky. K aplikaci Smartlook najdete více informací tady.

5.

Pokud byste potřebovali ohledně osobních údajů cokoliv probrat, napište nám na e-mail info@delamcomuzu.cz nebo zavolejte na číslo +420 737 916 756. Rádi vám pomůžeme.

6.

Nařízení GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES), které oblast osobních údajů upravuje, vám dává mimo jiné právo obrátit se na nás a chtít informace, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a nechat je aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování, můžete požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů, požadovat po nás v určitých situacích výmaz osobních údajů a v určitých případech máte právo na jejich přenositelnost. Pokud si myslíte, že s daty nenakládáme správně, máte právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně se se svými nároky obrátit na soud.

7.

Snažíme se maximálně respektovat vaše soukromí a víme, že někdy budete chtít terapeuta kontaktovat s citlivějšími údaji – například s popisem vašeho zdravotního nebo psychického stavu případně jinými citlivými údaji. V našem systému budeme pracovat hlavně s vašimi kontaktními údaji a vaším výběrem konkrétního odborníka pro účely propojení.

Prosíme, citlivější údaje, o kterých víte, že by se měly dostat jen a pouze k očím vašeho terapeuta, do kontaktních formulářů neuvádějte, pokud to není zcela nezbytné. Pokud se tak přesto stane, slibujeme, že s nimi budete nakládat maximálně bezpečným způsobem.