ACT: terapie přijetí a odhodlání (webinář)

Záznam z úterý 1. 2.

Pro odborníky

Terapii přijetí a odhodlání (ACT, Acceptance and Commitment Therapy) spadá do třetí vlny kognitivně-behaviorálních terapií. Klíčové je pro tuto formu terapie přijmout to, co je mimo naši osobní kontrolu a podniknout konkrétní kroky, které nám zlepší život. Zapojit ACT do vaší terapeutické praxe vám pomůže tento webinář a na něj navazující praktický workshop. Obojí lze absolvovat i samostatně.

Co vám webinář dá

  • provedeme vás teoretickými základy
  • představíme procesy, kterými se ACT zabývá
  •  zážitkovou formou si vyzkoušíte několik praktických metod

Webinářem vás provedou

Bc. Lucie Zernerová, MSc, PhD

Psycholožka a lektorka se zaměřením na psychologii pracovního zdraví, prevenci stresu a syndromu vyhoření pomocí třetí vlny kognitivně-behaviorálních přístupů (mindfulness a ACT). Lucie absolvovala své magisterské a doktorské studium v psychologii pod vedením Dr. Paula Flaxmana na City, University of London, ve Velké Británii a v současné době také působí jako výzkumná pracovnice na Psychologickém ústavu AV ČR.

Helena Vontorčíková, BA

Psychologická poradkyně a lektorka se zaměřením na KBT metody pro úzkostné a depresivní poruchy. Helena také působí jako KBT supervizorka. Vystudovala psychologii a pedagogiku BA (Hons.) na The University of Winchester ve Velké Británii a  Postgraduální Certifikát v Psychologických Intervencích KBT (Kognitivně Behaviorální Terapie) na Birmingham City University/University of Exeter. Svou praxi získala během dlouholetého působení v psychoterapeutickém týmu v rámci britského zdravotnického systému (NHS).

Vstupné

Platit můžete kartou, po zaplacení vám do e-mailu přijde odkaz na YouTube.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Mohlo by vás zajímat

Workshop ze série ACT: terapie přijetí a odhodlání můžete zakoupit také samostatně

ACT: terapie přijetí a odhodlání (workshop)

ACT: terapie přijetí a odhodlání (workshop)

Lucie Zernerová, Helena Vontorčíková
pondělí 28. 2. | 590-690 kč