Psychedelika v psychoterapii

Pro odborníky

O psychedelikách a jejich terapeutickém potenciálu, ať už při léčbě psychických onemocnění nebo v seberozvoji, se mluví stále častěji. Přesto tyto informace do běžné psychoterapeutické praxe pronikají pomalu. Webinář Psycheledika v psychoterapii je proto jakýmsi psychedelickým minimem pro odborníky, kteří se chtějí v tomto tématu lépe zorientovat.

Co se dozvíte?

  • základní znalosti o psychedelických látkách a jak se liší od “tvrdých” drog 
  • co si počít s klientem v terapii, který mluví o svých psychedelických zkušenostech a jak je v terapii efektivně zpracovat
  • jak rozlišit, pro koho mohou být užitečné a kdo by se jim měl naopak vyhnout
  • v jakých případech mohou psychedelika posunout a obohatit terapeutický proces
  • jak se pozná jejich vliv na skutečný psychický rozvoj a kdy škodí

Webinářem vás provedou

Mgr. Anna Říhová, klinická psycholožka a gestalt terapeutka

Pracuje na Psychedelické klinice Psyon, kde poskytuje ketaminem asistovanou psychoterapii a psychoterapii. Zajímá se o různé způsoby integrace psychedelických zážitků a podporu v náročných procesech ve stavech změněného vědomí, včetně psychospirituální krize. Mimo to je vedoucí oddělení Centra pro komplexní léčbu psychóz DPS Ondřejov.

Mgr. Eva Kozáková, psycholožka a gestalt terapeutka

Pracuje v Národním ústavu duševního zdraví, kde se věnuje zejména výzkumu psychedelik a psychóz. Má soukromou terapeutickou praxi a pracuje také na Psychedelické klinice Psyon.

Vstupné

Pro členy Terapie.cz je webinář zdarma, pro ostatní za 290 Kč. Platit můžete kartou nebo převodem, po zaplacení vám do e-mailu přijde odkaz na YouTube.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Mohlo by vás zajímat