Zkracujeme cestu k pomoci

Ti nejobětavější lidé často zanedbávají sami sebe. Odkládají návštěvu lékaře. Odbývají se jídlem za pochodu. A věnovat pozornost své psychice? Na to nemají čas.

Jenže k tomu, abychom mohli pomáhat ostatním, musíme nejdřív pomoci sami sobě. Teď je to naštěstí snazší než kdy dřív. Na Terapie.cz najdete desítky ověřených terapeutů, kteří jsou tu pro vás.

Vyberte si toho svého a začněte pečovat o sebe samé. Zasloužíte si to.

Pečujte o svou psychiku. Je to snadné

550+ terapeutů na jednom místě

Osobní i online sezení

Volné termíny klidně zítra

Vyberte si terapeuta, který vám sedne

Kdo stojí za portálem Terapie.cz?

Vznikli jsme za první vlny koronaviru, kdy pomoc psychoterapeutů potřebovaly tisíce lidí.

Už tehdy nám došlo, že přístup k terapiím by mohl být jednodušší. A tak vznikl portál Terapie.cz, který usnadňuje lidem najít toho správného terapeuta.

Pavel Pařízek

stál u zrodu projektu #delamcomuzu, ze kterého myšlenka portálu Terapie.cz vzešla. S neuvěřitelným nasazením se stará nejen o své klienty v terapiích, ale i o komunitu terapeutů v rámci Terapie.cz.

Jana Dolejšová

se stará o to, abyste se o portálu Terapie.cz dozvěděli. Stojí také za myšlenkou dobročinné sbírky #hlavunadvodou.

Ondřej Raul

má na starosti, abyste se tady snadno zorientovali a rychle našli, co potřebujete.
 

David Tuč

neustále hledá nové cesty, jak portál vylepšovat, aby dobře sloužil lidem, kteří hledají terapeuta, i samotným terapeutům.

Michaela Teclová

vyřeší všechny problémy a dotazy, které pošlete na info@terapie.cz. Také dohlíží, zda všechny vaše platby proběhly v pořádku, má na starost faktury a vyúčtování.

Ondřej Janošík

ovládá jedničky a nuly. Jinými slovy právě díky Ondrovi a jeho týmu to celé funguje po technické stránce.
 

Klára Milfaitová

se stará o naše terapeuty. Také se věnuje B2B sektoru kde navíc poskytuje konzultace a pomáhá klientům najít vhodného terapeuta. Také ji můžete potkat na chatu, kde vám rovnou poradí s vašimi dotazy.

Eliška Sýkorová

Eliška pro vás vymýšlí obsah na sociální sítě, tak ho běžte omrknout: Instagram a Facebook. Stará se i o sekci vzdělávání pro veřejnost i odborníky. A podobně jako Klára ověřuje a schvaluje terapeuty do katalogu.

Tereza Vítková

je na emailu info@terapie.cz. Jinak je to hlava projektu #hlavunadvodou - jestliže se ucházíte o terapie zdarma a máte nějaké otázky, nebo potřebujete poradit s fakturací, neváhejte se na ní obrátit.

Těm nejohroženějším pomáháme zdarma

Nemůžete si psychoterapii dovolit? Využijte pomoc z dobročinné sbírky #hlavunadvodou. Získejte 12 sezení s terapeutem zdarma.

Řekněte si o pomoc, ať máte sami sílu pomáhat.