Vy pomáháte lidem, my chceme pomáhat vám

Zapojíme vás do široké komunity terapeutů

Přivedeme vám nové klienty

Usnadníme vám podnikání v soukromé praxi

Naše hodnoty

Jistota a svoboda

Terapeutům nabízíme nestandardní kombinaci jistoty a svobody. Jistoty v podobě zajištění nových klientů a tedy finančních příjmů, odborného vzdělávání a podpory komunity kolegů. Svobody v podobě možnosti určit si vaši vlastní cenu služeb a formu, jakou je budete poskytovat (online či offline).

Komunita, sdílení a vzdělávání

Vytváříme prostor pro budování a rozvíjení terapeutické komunity, vzdělávání, sdílení know-how. Chceme propojovat začínající terapeuty se zkušenými (zapojte se do mentoringového programu), zvýšit dostupnost intervizí, supervizí a odborných seminářů i webinářů.

Usnadnění terapeutické praxe

Díky inovativním řešením umožníme lidem snadno najít a vybrat správného psychoterapeuta a vám tak přivedeme nové klienty. Poskytneme vám také nástroje pro jednodušší plánování sezení a podpůrné materiály, které vám usnadní terapeutickou praxi i s ní spojené administrativní, právní či účetní záležitosti. 

Profesionalita, důvěra a transparentnost

Záleží nám na vysoké kvalitě služeb pro klienty i pro vás psychoterapeuty. Portál Terapie.cz je proto určen pro terapeuty, kteří splňují kritéria ČAP (členství v ČAP však není podmínkou). Všechny zapojené terapeuty pečlivě ověřujeme, abychom udrželi poskytovanou péči i vzdělávání v rámci komunity na nejvyšší úrovni.

Tyto podmínky není nutné splňovat pro zapojení do psychologické pomoci zdarma pro lidi postižené situací na Ukrajině. Určitě se nám prosím ozvěte, pokud se chcete zapojit, v rámci této aktivity vše posuzujeme individuálně. 

Jak to funguje

01

Vytvoříte si profil

V profilu vyplníte, na jaké problémy a druhy terapie se zaměřujete, jestli a jaké poskytujete služby pro ostatní terapeuty a další informace, podle kterých si vás klient vybere. Vše je jednoduché a intuitivní.

02

Klient vás najde na Terapie.cz

Jednoduché, ale sofistikované vyhledávání a v budoucnu také prediagnostické nástroje umožní kvalitní párování klientů s vhodnými terapeuty.

03

Klient se k vám objedná na sezení

Rezervační a evidenční systém usnadní vaše plánování a komunikaci s klientem. Objednávku můžete potvrdit, nebo zamítnout a případně doporučit některého z kolegů.

04

Klient platí přímo vám

Cena za terapii a způsob platby je na vás.

Platíte jen za reálně přivedeného klienta

Za členství v portálu neplatíte žádný poplatek, ale pouze jednorázovou částku za nového klienta ve výši vaší sazby za jedno sezení. Tento model je pro Vás naprosto bezrizikový - pokud Vám žádného klienta nepřivedeme nebo máte plnou kapacitu, nic neplatíte. 

Zároveň ale budete moci využívat všech dalších výhod, které členství v portálu Terapie.cz nabízí - být součástí odborné komunity, mít přístup k podpůrným materiálům, účastnit se našich online vzdělávacích akcí zdarma nebo za zvýhodněnou cenu.

Máte nějaké další otázky?

Tady zodpovídáme ty nejčastější, na které se nás terapeuti ptají.