Vy pomáháte lidem, my chceme pomáhat vám

Zapojíme vás do široké komunity terapeutů

Přivedeme vám nové klienty

Zjednodušíme vám administrativu

Poskytneme vám podpůrné materiály

Naše hodnoty

Komunita, sdílení a vzdělávání

Vytváříme prostor pro budování a rozvíjení terapeutické komunity, vzdělávání, sdílení know-how. Chceme propojovat začínající terapeuty se zkušenými a zvýšit dostupnost intervizí, supervizí a odborných seminářů i webinářů.

Usnadnění terapeutické praxe

Díky inovativním řešením umožníme lidem snadno najít a vybrat správného psychoterapeuta a vám tak přivedeme nové klienty. Poskytneme vám také nástroje pro jednodušší plánování sezení a podpůrné materiály, které vám usnadní terapeutickou praxi i s ní spojené administrativní, právní či účetní záležitosti. 

Profesionalita, důvěra a transparentnost

Záleží nám na vysoké kvalitě služeb pro klienty i pro vás psychoterapeuty. Portál Terapie.cz je proto určen pro terapeuty, kteří splňují kritéria ČAP (členství v ČAP však není podmínkou). Všechny zapojené terapeuty pečlivě ověřujeme, abychom udrželi poskytovanou péči i vzdělávání v rámci komunity na nejvyšší úrovni.

Jak to funguje

01

Vytvoříte si profil

V profilu vyplníte, na jaké problémy a druhy terapie se zaměřujete, jestli a jaké poskytujete služby pro ostatní terapeuty a další informace, podle kterých si vás klient vybere. Vše je jednoduché a intuitivní.

02

Klient vás najde na Terapie.cz

Jednoduché, ale sofistikované vyhledávání a v budoucnu také prediagnostické nástroje umožní kvalitní párování klientů s vhodnými terapeuty.

03

Klient se k vám objedná na sezení

Rezervační a evidenční systém usnadní vaše plánování a komunikaci s klientem. Objednávku můžete potvrdit, nebo zamítnout a případně doporučit některého z kolegů.

04

Klient platí přímo vám

Nebereme si žádné provize za zprostředkování, cena za terapii a způsob platby je na vás.

Profil na portálu budete mít zdarma, dokud vám skutečně nezačne přivádět klienty

Rozvoji portálu a terapeutické komunity věnujeme vlastní čas, know-how a energii již několik měsíců. Na provoz a kontinuální vylepšování však budou potřeba i peníze, které jsme doposud investovali z vlastních kapes. Nechceme ale jít cestou provizí za přivedeného klienta nebo poplatků za registraci, aniž byste měli jistotu, že je pro vás přínosná. 

 

Profil na Terapie.cz pro vás bude zdarma, dokud vám prokazatelně nezačne přivádět nové klienty. Poplatek pak bude 599 Kč měsíčně při platbě na rok nebo 699 Kč při platbě každý měsíc a řekneme vám o něj, až vám přes portál přijdou alespoň 2 poptávky

Placená verze (plné členství) pak také znamená bezplatnou účast či výraznou slevu u všech vzdělávacích akcí, které pro vás pořádáme, a veškeré materiály zdarma

Máte nějaké další otázky?

Tady zodpovídáme ty nejčastější, na které se nás terapeuti ptají.