ACT: terapie přijetí a odhodlání (workshop)

V pondělí 28. 2.,18:00 - 20:00

Pro odborníky

Sebezkušenostní praktický workshop vám pomůže zapojit metody ACT (terapie přijetí a odhodlání) do vaší terapeutické praxe.

Co vám workshop dá

  • zaměříme na praktické metody vycházející z ACT
  • tyto metody si ihned vyzkoušíte zážitkovou formou

Workshop navazuje na webinář ACT: terapie přijetí a odhodlání, ale lze jej absolvovat i samostatně. Počet účastníků je omezen na 20. Z workshopu nebudeme pořizovat záznam.

Webinářem vás provedou

Bc. Lucie Zernerová, MSc, PhD

Psycholožka a lektorka se zaměřením na psychologii pracovního zdraví, prevenci stresu a syndromu vyhoření pomocí třetí vlny kognitivně-behaviorálních přístupů (mindfulness a ACT). Lucie absolvovala své magisterské a doktorské studium v psychologii pod vedením Dr. Paula Flaxmana na City, University of London, ve Velké Británii a v současné době také působí jako výzkumná pracovnice na Psychologickém ústavu AV ČR.

Helena Vontorčíková, BA

Psychologická poradkyně a lektorka se zaměřením na KBT metody pro úzkostné a depresivní poruchy. Helena také působí jako KBT supervizorka. Vystudovala psychologii a pedagogiku BA (Hons.) na The University of Winchester ve Velké Británii a  Postgraduální Certifikát v Psychologických Intervencích KBT (Kognitivně Behaviorální Terapie) na Birmingham City University/University of Exeter. Svou praxi získala během dlouholetého působení v psychoterapeutickém týmu v rámci britského zdravotnického systému (NHS).

Vstupné

Platit můžete kartou, po zaplacení vám do e-mailu přijde odkaz na Zoom, kde bude workshop probíhat.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Mohlo by vás zajímat

Webinář ze série ACT: terapie přijetí a odhodlání můžete zakoupit také samostatně

ACT: terapie přijetí a odhodlání (webinář)

ACT: terapie přijetí a odhodlání (webinář)

Lucie Zernerová, Helena Vontorčíková
290-390 Kč