Co dělá efektivní/ho psychoterapeutku/a?

Pro odborníky

Jsou dvě věci, které možná jako psychoterapeuti neslyšíme rádi nebo je možná ve svém vlastním zájmu trochu vytěsňujeme.

  1. Nejsme na tom všichni stejně, jsou lepší a horší psychoterapeuti/tky. A potom, co ukončíme náš výcvik, už se obvykle moc nezlepšujeme
  2. Naše vlastní osobnost hraje v terapii velkou roli. Osobnost terapeuta byla překvapivě dlouho ignorována i v psychoterapeutickém výzkumu. Po dlouholetém románku se snahou objevit tu pravou metodu, se tak pozornost obrací na nás terapeuty. 

Na webináři se blíže zamyslíme nad tím, jaké jsou charakteristiky efektivního psychoterapeuta. Pochopíme-li, co dělá psychoterapeuta efektivním, můžeme identifikovat oblasti osobního růstu a rozvoje a lépe se rozhodnout, jak pokračovat v profesním vzdělávání.

Webinářem vás provede

Petr Doležal, psycholog a psychoterapeut

"Živí mě hlavně psychologie a psychoterapie. V práci se potkávám nejvíce s páry a jednotlivci, co už hezky mluví. Poslední dva roky jsem také výcvikových lektorem v Narratio institutu, což je práce někdy náročná (kdo by chtěl jezdit vlakem ze Zlína do Prahy?), ale jsem placený za to, že se s lidmi můžu bavit o psychoterapii. Což je super. Mám rád teorii, přemýšlení o psychoterapii, zajímá mě výzkum a co je v psychoterapii trendy. S klienty to ale nejraději peču na místě, když je to živé a napínavé, co ze spolupráce nakonec vzejde. Baví mě promýšlet, jak dobrá teorie a empirické znalosti mohou přispět k tomu, že jsou konzultace hutné, tvořivé a mají dobrou zápletku. Mou aktuální nerdovskou láskou je projekt deepsy.cz."

Vstupné

Platit můžete kartou nebo převodem, po zaplacení vám do e-mailu přijde odkaz na YouTube.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.