Jak najít motivaci pomocí hodnot

Pro veřejnost

Máte někdy pocit, že je pro vás těžké najít motivaci? K práci, ke cvičení nebo třeba ke změně ve vašem životě? Tento webinář vám to usnadní.

Co se dozvíte?

  • jak nám s motivací můžou pomoci naše hodnoty
  • proč je pro motivaci klíčové uvědomit si, co je pro nás důležité, proč určité věci děláme a jak toho dosáhnout
  • jak vám (nejen) s motivací může pomoci terapie a která forma je pro toto téma vhodná

Webinářem vás provedou

Bc. Lucie Zernerová, MSc, PhD

Psycholožka a lektorka se zaměřením na psychologii pracovního zdraví, prevenci stresu a syndromu vyhoření pomocí třetí vlny kognitivně-behaviorálních přístupů (mindfulness a ACT). Lucie absolvovala své magisterské a doktorské studium v psychologii pod vedením Dr. Paula Flaxmana na City, University of London, ve Velké Británii a v současné době také působí jako výzkumná pracovnice na Psychologickém ústavu AV ČR.

Helena Vontorčíková, BA

Psychologická poradkyně a lektorka se zaměřením na KBT metody pro úzkostné a depresivní poruchy. Helena také působí jako KBT supervizorka. Vystudovala psychologii a pedagogiku BA (Hons.) na The University of Winchester ve Velké Británii a  Postgraduální Certifikát v Psychologických Intervencích KBT (Kognitivně Behaviorální Terapie) na Birmingham City University/University of Exeter. Svou praxi získala během dlouholetého působení v psychoterapeutickém týmu v rámci britského zdravotnického systému (NHS).

Mohlo by vás zajímat